Themes - Ashe - en to tr translation catalogue (347 entries)

note: Description of the theme
en: Personal and Multi-Author Free WordPress Blog Theme. Perfect for personal, lifestyle, health & fitness, food, cooking, bakery, travel, beauty, fashion, wedding, photography, news, quotes blog, auto blog, small business website and any other kind of amazing blogs. Minimal, elegant & mobile friendly layout with WooCommerce shop (storefront) support will WOW and inspire your visitors. Well documented and very easy to use even for WordPress beginners. Clean and Modern Responsive design will perfectly showcase your content on any device, even on tablet, mobile & retina displays. Very fast, compatibility with many popular plugins & of course translation & RTL (right to left language) ready, coded with best SEO practices. The theme has features like Text & Image logo, Fullscreen Slider, Header image, Instagram slider widget support, footer menu support, GDPR compatibility plugins support and many more. Works perfectly with all major drag and drop page builders like Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi. You just need to write and be awesome! TEMPLATE DEMO: https://wp-royal.com/themes/ashe-free/demo/
tr: Kişisel ve çok yazarlı ücretsiz WordPress blog teması. Kişisel, yaşam stili, sağlık ve fitness, yemek, aşçılık, seyahat, güzellik, moda, düğün, fotoğrafçılık, haber, alıntı blogu, otomobil blogu, kobi web sitesi ve her türlü blog için mükemmeldir. Şık, mobil uyumlu düzeni ve WooCommerce mağaza (storefront) desteğil ile ziyaretçilerinizi şaşırtacak. İyi belgelendirilmiş ve WordPress'e yeni başlayanlar için bile kolay bir kullanıma sahip. Temiz ve modern duyarlı tasarımı, her türlü cihazda, tablet, mobil ve retina gibi, içeriğinizi mükemmel bir şekilde ortaya koyar. Çok hızlı ve bir çok popüler eklenti ile uyumludur, çeviri için hazır, RTL (soldan sağa diller) destekli, SEO dikkate alınarak hazırlanmıştır. Metin ve görsel logo, tam ekran kaydırak, üst kısım görseli, Instagram kaydırak bileşen desteği, alt kısım menü desteği, KVKK uyumlu eklenti desteği ve daha bir çok özellikleri mevcuttur. Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi gibi önde gelen sürükle bırak sayfa oluşturucuları ile uyumludur. Sadece yazın ve mükemmel olun! ŞABLON ÖRNEĞİ: https://wp-royal.com/themes/ashe-free/demo/

en: Show Simple Header
tr: Basit başlığı göster

en: Contact Us
tr: Bize ulaşın

en: If you have any kind of theme related questions, feel free to ask.
tr: Temayla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, sormaktan çekinmeyin.

en: Email Support
tr: E-posta desteği

en: Post Comment
tr: Yorum gönder

en: Comment
tr: Yorum

en: Leave a Reply
tr: Bir cevap yazın

en: To disable this option, navigate to Appearance > Customize > Skins section and uncheck "Dark Mode Switcher" option. Only logged-in admin level users can see this notice!
tr: Bu seçeneği etkisizleştirmek için, Görünüm > Özelleştir > Dış görünümler bölümüne gidin ve "Koyu mod değiştirici" seçeneğinin işaretini kaldırın. Yalnızca oturum açmış yönetici seviyesindeki kullanıcılar bu uyarıyı görebilir!

en: Download Now
tr: Şimdi indir

en: The best way to customize Ashe Theme code.
tr: Ashe Tema kodunu özelleştirmenin en iyi yolu.

en: Child Theme
tr: Alt tema

en: Menu Button Text
tr: Menü düğmesi metni

en: Select Mobile Menu Icon
tr: Mobil menü simgesini seç

en: Switcher icon will be added to the right of the Navigation Menu. When the Dark Mode is enabled color controls will NOT work except Accent Color control. Dark Mode design reduces the light emitted by device screens while maintaining the minimum color contrast ratios required for readability.
tr: Dolaşım menüsünün sağına değiştirici simgesi eklenecektir. Koyu mod etkinleştirildiğinde, vurgu rengi kontrolü dışında renk kontrolleri ÇALIŞMAZ. Koyu mod tasarımı, okunabilirlik için gereken minimum renk kontrastı oranlarını korurken aygıt ekranlarının yaydığı ışığı azaltır.

en: Show Dark Mode Switcher
tr: Koyu mod değiştiriciyi göster

en: Box
tr: Kutu

en: Feat. Links Options
tr: Öne çıkan bağlantı seçenekleri

en: Show Featured Image
tr: Öne çıkan görseli göster

en: Show Drop Caps (First Big Letter)
tr: İlk harfi büyük göster

en: Demo Import Video Tutorial
tr: Demo içe aktarma video eğitimi

en: If you are a WordPress beginner it's highly recommended to install the theme Demo Content. This file includes: Menus, Posts, Pages, Widgets, etc.
tr: WordPress'e yeni başlayan biriyseniz, temanın demo İçeriğini yüklemeniz şiddetle tavsiye edilir. Bu dosya şunları içerir: Menüler, yazılar, sayfalar, bileşenler vb.

en: Setup Instagram
tr: Instagram kur

en: Show Tumblr
tr: Tumblr göster

en: Show Reddit
tr: Reddit göster

en: Show Linkedin
tr: LinkedIn göster

en: Show Google Plus
tr: Google Plus göster

en: Show Pinterest
tr: Pinterest göster

en: Show Twitter
tr: Twitter göster

en: Show Facebook
tr: Facebook göster

en: Display Featured Links on
tr: Öne çıkan bağlantıları şurada göster

en: Slider Item
tr: Kaydırak öğesi

en: Posts
tr: Yazılar

en: Custom
tr: Özel

en: Display Slider on
tr: Kaydırağı şurada göster

en: Front and Posts Pages
tr: Ön sayfa ve yazı sayfaları

en: Posts Page
tr: Yazılar sayfası

en: Front Page
tr: Baş Sayfa

en: Logo Width
tr: Logo genişliği

en: Logo Upload
tr: Logo yükle

en: After activating non-default skin, you will NOT be able to take control over skin colors. These options are only available in the Ashe PRO.
tr: Varsayılan olmayan kaplamayı etkinleştirdikten sonra kaplama renkleri üzerinde kontrolünüz OLMAYACAK. Bu seçenekler sadece Ashe PRO sürümünde mevcut.

en: Select Theme Skin
tr: Tema kaplamasını seçin

en: Skins
tr: Kaplamalar

en: Please Note:
tr: Lütfen dikkat edin:

en: Add Icon
tr: Simge ekle

en: Remove Icon
tr: Simgeyi kaldır

en: Social icons
tr: Sosyal simgeler

en: Icon
tr: Simge

en: Image type
tr: Görsel tipi

en: Upload Image
tr: Görsel yükle

en: Slide Background
tr: Slayt arka planı

en: Delete field
tr: Sil alanı

en: Shortcode
tr: Kısa kod

en: Link
tr: Bağlantı

en: Text
tr: Metin

en: Open Link in New Tab
tr: Bağlantıyı yeni sekmede aç

en: Slide Link
tr: Slayt bağlantısı

en: Button Text
tr: Düğme metni

en: Description
tr: Açıklama

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Color
tr: Renk

en: Customizer Repeater
tr: Özelleştirici tekrarlayıcısı

en: Add new field
tr: Yeni ekle alanı

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
tr[0]: Aşağıdaki önerilen eklenti şu anda etkin değil: %1$s.
tr[1]: Aşağıdaki önerilen eklentiler şu anda etkin değil: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
tr[0]: Aşağıdaki gerekli eklenti şu anda etkin değil: %1$s.
tr[1]: Aşağıdaki gerekli eklentiler şu anda etkin değil: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
tr[0]: Aşağıdaki eklenti için güncelleme mevcut: %1$s.
tr[1]: Aşağıdaki eklentiler için güncellemeler mevcut: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
tr[0]: Bu temayla en üst düzeyde uyumluluk sağlamak için aşağıdaki eklentinin en son sürüme güncellenmesi gerekiyor: %1$s.
tr[1]: Bu temayla en üst düzeyde uyumluluk sağlamak için aşağıdaki eklentilerin en son sürüme güncellenmesi gerekiyor: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
tr[0]: Bu tema aşağıdaki eklentiyi önermektedir: %1$s.
tr[1]: Bu tema aşağıdaki eklentileri önermektedir: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
tr[0]: Bu tema aşağıdaki eklentiyi gerektirir: %1$s.
tr[1]: Bu tema aşağıdaki eklentileri gerektirir: %1$s.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr: Eklenti %1$s (%2$d/%3$d) kuruluyor

en: All installations have been completed.
tr: Tüm kurulumlar tamamlandı.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
tr: %1$s başarıyla kuruldu.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
tr: Kurulum işlemi başlıyor. Bu işlem, bazı ana bilgisayarlarda zaman alabilir, bu yüzden sabırlı olunuz.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr: Eklenti %1$s (%2$d/%3$d) kuruluyor ve etkinleştiriliyor

en: All installations and activations have been completed.
tr: Tüm kurulum ve etkinleştirmeler tamamlandı.

note: translators: 1: plugin name.
en: Hide Details
tr: Detayları gizle

note: translators: 1: plugin name.
en: Show Details
tr: Detayları göster

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
tr: %1$s başarıyla kuruldu ve etkinleştirildi.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
tr: Kurulum ve etkinleştirme işlemi başlıyor. Bu işlem, bazı ana bilgisayarlarda zaman alabilir, bu yüzden sabırlı olunuz.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
tr: %1$s kurulumu başarısız oldu.

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
tr: %1$s kurulurken bir hata oluştu: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
tr: Eklenti güncelleştiriliyor %1$s (%2$d/%3$d)

en: Plugin activation failed.
tr: Eklenti etkinleştirmesi başarısız oldu.

en: No plugins are available to be activated at this time.
tr: Şu an için etkinleştirmek üzere uygun eklenti yok.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
tr: Etkinleştirilmek üzere eklenti seçilmedi. Herhangi bir eylemde bulunulmadı.

en: No plugins are available to be updated at this time.
tr: Şu an için güncelleme gerektiren eklenti yok.

en: No plugins are available to be installed at this time.
tr: Şu an için yüklenmek üzere uygun eklenti yok.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
tr: Güncelleme için eklenti seçilmedi. Herhangi bir eylemde bulunulmadı.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
tr: Kurulum için eklenti seçilmedi. Herhangi bir eylemde bulunulmadı.

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Update
tr: Güncelle

en: Install
tr: Kur

en: Upgrade message from the plugin author:
tr: Eklenti geliştiricisinden yükseltme mesajı:

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
tr: %2$s etkinleştir

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
tr: %2$s güncelle

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
tr: %2$s kur

en: Status
tr: Durum

en: Version
tr: Sürüm

en: Type
tr: Tür

en: Source
tr: Kaynak

en: Plugin
tr: Eklenti

en: No plugins to install, update or activate.
tr: Kurulacak, güncellenecek ya da etkinleştirilecek hiç bir eklenti yok.

en: Available version:
tr: Uygun sürüm:

en: Minimum required version:
tr: Gerekli en küçük sürüm:

en: Installed version:
tr: Kurulu sürüm:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
tr: bilinmiyor

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Etkinleştirilecek <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Etkinleştirilecek <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Güncelleme var <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Güncelleme var <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Yüklenecek <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Yüklenecek <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Tümü <span class="count">(%s)</span>
tr[1]: Tümü <span class="count">(%s)</span>

en: Update recommended
tr: Güncelleme öneriliyor

en: Requires Update
tr: Güncelleme gerektiriyor

en: Required Update not Available
tr: Gerekli güncelleme uygun değil

en: Installed But Not Activated
tr: Kurulmuş ancak etkinleştirilmemiş

en: Not Installed
tr: Kurulmamış

en: Pre-Packaged
tr: Önceden paketlenmiş

en: External Source
tr: Dış kaynak

en: WordPress Repository
tr: WordPress dizini

en: Recommended
tr: Önerilen

en: Required
tr: Gerekli

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
tr: ve

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
tr: Uzak eklenti paketi birden çok dosya içeriyor fakat bunlar bir klasör içinde değil.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
tr: Lütfen eklenti sağlayıcısı ile irtibata geçip eklentilerini WordPress kurallarına göre paketlemelerini isteyin.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
tr: Uzak eklenti beklenen kısa adlı klasörü içermiyor ve isim değiştirme de işe yaramadı.

en: Update Required
tr: Güncelleme gerekiyor

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
tr: Temanızla uyum sağlayabilmesi için bu eklentinin güncellenmesi gerekiyor.

en: Please contact the administrator of this site for help.
tr: Lütfen yardım için sitenin yöneticilerine ulaşın.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
tr: Kurulması, güncellenmesi veya etkinleştirilmesi gerekli veya önerilen bir ya da daha fazla eklenti var.

en: Dismiss this notice
tr: Bu uyarıyı yoksay

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
tr: Tüm eklentiler başarıyla kuruldu ve etkinleştirildi. %1$s

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
tr: Eklenti etkinleştirilmedi. Bu tema için %s eklentisinin daha yüksek bir sürümü gerekiyor. Lütfen eklentiyi güncelleyin.

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
tr: Herhangi bir eylemde bulunulmadı. %1$s eklentisi zaten etkin.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
tr[0]: Aşağıdaki eklenti başarıyla etkinleştirildi:
tr[1]: Aşağıdaki eklentileri başarıyla etkinleştirildi:

en: Plugin activated successfully.
tr: Eklenti başarıyla etkinleştirildi.

en: Return to the Dashboard
tr: Başlangıca dön

en: Return to Required Plugins Installer
tr: Gerekli eklenti kurulumuna dön

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
tr[0]: Eklentiyi etkinleştirmeye başla
tr[1]: Eklentileri etkinleştirmeye başla

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
tr[0]: Eklentiyi güncellemeye başla
tr[1]: Eklentileri güncellemeye başla

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
tr[0]: Eklentiyi yüklemeye başla
tr[1]: Eklentileri yüklemeye başla

en: Something went wrong with the plugin API.
tr: Eklenti API'siyle ilgili bir şeyler yanlış gitti.

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
tr: Eklenti güncelleniyor: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
tr: Eklenti Kuruluyor: %s

en: Install Plugins
tr: Eklentileri kur

en: Install Required Plugins
tr: Gerekli eklentileri kur

en: Customize Blog Page
tr: Blog sayfasını özelleştir

en: Customize General Layouts
tr: Genel düzenleri özelleştir

en: Setup Random Header Images
tr: Rastgele üst kısım görseli ayarla

en: Show Related Posts
tr: İlişkili yazıları göster

en: Show Featured Links
tr: Öne çıkan bağlantıları göster

en: Show Featured Slider
tr: Öne çıkan kaydırağı göster

en: Merge Top and Main Menus
tr: Üst ve ana menüleri birleştir

en: These options will only apply to Mobile devices.
tr: Bu ayarlar sadece mobil cihazlara uygulanacaktır.

en: Responsive
tr: Duyarlı

en: Show Scroll-Top Button
tr: Yukarı kaydırma tuşunu göster

en: View Full Feature List
tr: Tüm özellik listesini görüntüle

en: Premium Support 24/7
tr: Premium destek 7/24

en: Classic, List, Grid Layouts
tr: Klasik, liste, ızgara düzenleri

en: Unlimited Colors Options
tr: Sınırsız renk seçenekleri

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
tr: Görünen o ki bakındığınız her ne ise bulamıyoruz. Belki arama özelliği yardımcı olabilir.

en: Header Background
tr: Üst kısım arka plan

en: Want to get the gist on the latest theme changes? Just consult our changelog below to get a taste of the recent fixes and features implemented.
tr: Temadaki son değişiklikleri yakalamak mı istediniz? Aşağıdaki değişiklik kayıtlarına başvurarak güncel geliştirmeler ve yeni özellikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

note: translators: %s link
en: Ashe Pro's powerful setup allows you to easily create unique looking sites. Here are a few included examples that can be installed with one click in the Pro Version. More details in the <a href="%s" target="_blank" >Theme Documentation</a>
tr: Ashe Pro'nun güçlü kurulumu kolayca eşsiz görünüme sahip siteler oluşturmanıza olanak sağlar. Burada Pro sürümde tek tıkla kolayca yükleyebileceğiniz bir kaç örneği görebilirsiniz. Daha fazla detay biçin <a href="%s" target="_blank" >Tema belgeleri</a>

en: Start Customizing
tr: Özelleştirmeye başla

note: translators: %s theme name
en: %s supports the Theme Customizer for all theme settings. Click "Customize" to personalize your site.
tr: %s tüm tema ayarları için tema özelleştiriciyi destekler. "Özelleştir" tuşuna basarak sitenizi özelleştirmeye başlayın.

en: Useful Plugins
tr: İşe yarar eklentiler

en: Left Sidebar
tr: Sol kenar çubuğu

en: Right Sidebar
tr: Sağ kenar çubuğu

note: translators: %1$s: theme name, %2$s link
en: Thank you for choosing %1$s! To fully take advantage of the best our theme can offer please make sure you visit our <a href="%2$s">Welcome page</a>
tr: %1$s temasını seçtiğiniz için teşekkürler!  Temamızın size sunabileceği avantajlardan en iyi şekilde yararlanmak için lütfen <a href="%2$s">Hoş geldiniz sayfamızı</a> ziyaret edin

note: translators: %s theme name
en: Welcome to %s
tr: %s temasına hoş geldiniz

note: translators: %1$s: theme name, %2$s link, %3$s theme author
en: %1$s Theme by <a href="%2$s">%3$s.</a>
tr: <a href="%2$s">%3$s</a> tarafından %1$s teması.

en: Uppercase
tr: Tüm harfleri büyült

en: Italic
tr: Eğik

en: Your Copyright Text
tr: Telif hakkı metniniz

en: Demo Preview Page.
tr: Örnek ön izleme sayfası.

en: All you need for startup: Demo Import, Video Tutorials and more. To see what Ashe theme can offer, please visit a
tr: Başlangıç için tüm ihtiyacınız olanlar: Örnek içeri aktarma, video öğreticiler ve dahası. Ashe temasının size sunabileceklerini görmek için lütfen ziyaret edin

en: Demo Import / Getting Started
tr: Örnek içeri aktarma / Başlangıç

en: Translate The Theme
tr: Temayı çevir

en: Create Blog Post
tr: Blog yazısı oluştur

en: Setup Instagram Widget
tr: Instagram bileşenini ayarla

en: Setup Featured Links
tr: Öne çıkan bağlantıları ayarla

en: Setup Featured Slider
tr: Öne çıkan kaydırağı ayarla

en: Setup Header Image
tr: Üst kısım görselini ayarla

en: Setup Colors
tr: Renkleri ayarla

en: Setup Copyright
tr: Telif metnini ayarla

en: Setup Social Media
tr: Sosyal medyayı ayarla

en: Setup Logo Image
tr: Logo görselini ayarla

en: Customize
tr: Özelleştir

en: Setup Menu
tr: Menüyü ayarla

en: Get Started
tr: Başlangıç

en: Watch Video
tr: Videoyu seyret

en: Install Demo Import Plugin
tr: Örnek içeri aktarma eklentisini yükle

en: Activate Demo Import Plugin
tr: Örnek içeri aktarma eklentisini etkinleştir

en: Go to Import page
tr: İçeri aktarma sayfasına git

en: Video Tutorials
tr: Video öğreticiler

en: Theme Demo Preview
tr: Tema örnek ön izlemesi

en: Footer Menu
tr: Alt kısım menüsü

en: Open Social Links in New Window
tr: Sosyal bağlantıları yeni sayfada aç

en: Header Options
tr: Üst kısım seçenekleri

en: List Style
tr: Liste stili

en: 1 Column
tr: 1 sütun

en: Predefined Styles
tr: Ön tanımlı stiller

en: Lifestyle
tr: Yaşam stili

en: Dark
tr: Koyu

en: Food
tr: Yemek

en: Main
tr: Ana

en: Active
tr: Etkin

en: Typography Options
tr: Tipgrafi seçenekleri

en: Font Family
tr: Yazı tipi

en: Typography
tr: Tipografi

en: Advanced Slider Options
tr: Gelişmiş kaydırak seçenekleri

en: Single Post
tr: Tekil Yazı

en: Style 10
tr: Stil 10

en: Style 9
tr: Stil 9

en: Style 8
tr: Stil 8

en: Style 7
tr: Stil 7

en: Style 6
tr: Stil 6

en: Style 5
tr: Stil 5

en: Style 4
tr: Stil 4

en: Style 3
tr: Stil 3

en: Style 2
tr: Stil 2

en: Live Preview
tr: Canlı önizleme

en: Style 1
tr: Stil 1

en: Ashe Pro - Predefined Styles
tr: Ashe Pro - Ön tanımlı stiller

en: Logo Options
tr: Logo seçenekleri

en: No Widgets found in the Sidebar Alt!
tr: Alternatif kenar çubuğu içinde bileşen bulunamadı!

en: You May Also Like
tr: Bunları da beğenebilirsiniz

en: Advanced WooCommerce Support
tr: Gelişmiş WooCommerce desteği

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Archives
tr: Arşivler

en: Recent Posts
tr: Son Yazılar

en: Search
tr: Ara

en: By
tr: Yazar:

en: read more
tr: daha fazla oku

en: Load More
tr: Daha fazla yükle

en: Newer Posts
tr: Yeni yazılar

en: Older Posts
tr: Eski yazılar

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
tr: Üzgünüz, arama terimlerinizle hiçbir şey eşleşmedi. Lütfen farklı anahtar kelimelerle tekrar deneyin.

en: Nothing Found!
tr: Hiç bir şey bulunamadı!

en: Comments
tr: Yorumlar

en: 1 Comment
tr: 1 Yorum

en: Pages:
tr: Sayfalar

en: Preloading Animation
tr: Animasyon önden yükleniyor

en: Preloader
tr: Ön yükleyici

en: Footer Options
tr: Alt kısım seçenekleri

en: Page Footer
tr: Sayfa alt kısmı

en: Select Icon
tr: Simge seç

en: Social Media
tr: Sosyal medya

en: Related Posts - Display
tr: İlişkili yazılar - Görünüm

en: Show Author Description
tr: Yazar açıklamasını göster

en: Blog Options
tr: Blog seçenekleri

en: Related
tr: İlişkili

en: Show Author
tr: Yazarı göster

en: Show Comments
tr: Yorumları göster

en: Show Date
tr: Tarihi göster

en: Show Categories
tr: Kategorileri görüntüle

en: Post Pagination
tr: Yazı sayfalama

en: Numeric
tr: Sayısal

en: Default
tr: Varsayılan

en: Post Description
tr: Yazı açıklaması

en: Post Content
tr: Yazı içeriği

en: Post Excerpt
tr: Yazı özeti

en: None
tr: Hiç biri

en: Blog Page
tr: Blog sayfası

en: Image
tr: Resim

en: Title
tr: Başlık

en: Featured Links
tr: Öne çıkan bağlantılar

en: Slider Options
tr: Kaydırak seçenekleri

en: Show Pagination Dots
tr: Sayfalama noktalarını göster

en: Show Navigation Arrows
tr: Dolaşım oklarını göster

en: Number of Slides
tr: Slayt sayısı

en: Select Category
tr: Kategori Seçin

en: Display Posts
tr: Yazıları görüntüle

en: Featured Slider
tr: Öne çıkan kaydırak

en: Show Sidebar Icon
tr: Kenar çubuğu simgesini göster

en: Show Search Icon
tr: Arama simgesini göster

en: Align
tr: Hizala

en: Right
tr: Sağ

en: Center
tr: Merkez

en: Left
tr: Sol

en: Main Navigation
tr: Ana dolaşım

en: Width
tr: Genişlik

en: Background Image Size
tr: Arka plan görsel boyutu

en: Pattern
tr: Desen

en: Cover
tr: Kapla

en: Page Header
tr: Sayfa üst kısmı

en: Top Bar
tr: Üst çubuk

en: Layout Options
tr: Yerleşim seçenekleri

en: Footer Width
tr: Alt kısım genişliği

en: Single Content Width
tr: Tekil içerik genişliği

en: Content Width
tr: İçerik genişliği

en: Featured Links Width
tr: Öne çıkan bağlantıların genişliği

en: Featured Slider Width
tr: Öne çıkan kaydırağın genişliği

en: Header Width
tr: Üst kısım genişliği

en: Boxed
tr: Sınırlandırılmış

en: Contained
tr: Sınırlandırılmış

en: Full
tr: Tam

en: Enable Sticky Sidebar
tr: Yapışkan kenar çubuğunu etkinleştir

en: Sidebar Width
tr: Kenar çubuğu genişliği

en: General Layouts
tr: Genel düzenler

en: Accent
tr: Aksan

en: Colors
tr: Renkler

en: Demo Content
tr: Örnek içerik

en: There are lots of reasons to upgrade to Pro version. Unlimited custom Colors, rich Typography options, multiple variation of Blog Feed layout and way much more. Also Premium Support included.
tr: Pro sürüme yükseltmek için bir çok sebep var. Sınırsız özel renkler, zengin tipografi seçenekleri, Blog beslemesi düzeninin çoklu varyasyonları ve çok daha fazlası. Ayrıca premium destek de dahil.

en: Upgrade
tr: Yükselt

en: See Ashe PRO
tr: Ashe PRO'ya göz at

en: Install Now
tr: Hemen yükle

en: Installed
tr: Yüklenenler

en: Sticky Navigation
tr: Yapışkan dolaşım

en: 800+ Google Fonts
tr: 800+ Google Yazı Tipi

en: Header Background Image/Color/Video
tr: Üst kısım arka plan görseli/rengi/videosu

en: Get Ashe Pro
tr: Ashe Pro edinin

en: Changelog
tr: Değişiklik listesi

en: Read Full Documentation
tr: Belgelerin tamamına erişin

note: translators: %s theme name
en: Need more details? Please check our full documentation for detailed information on how to use %s.
tr: Daha fazla detay mı gerekiyor? Lütfen %s temasını nasıl kullanacağınızı öğrenmek için belgelerin tamamını inceleyin.

en: Documentation
tr: Belgeler

en: Go to Support Forums
tr: Destek forumlarına git

en: Before asking a questions it's highly recommended to search on forums, but if you can't find the solution feel free to create a new topic.
tr: Bir soru sormadan önce forumlarımızda arama yapmanız önemle rica olunur, arayıp bir çözüm bulamıyorsanız yeni bir konu başlatmaktan çekinmeyin.

en: Forums
tr: Forumlar

en: Theme Customizer
tr: Tema özelleştirici

en: Free vs Pro
tr: Ücretsiz / PRO

en: Support
tr: Destek

en: Getting Started
tr: Başlarken

en: About Ashe
tr: Ashe hakkında

en: Your comment is awaiting moderation.
tr: Yorumunuz denetim için bekliyor.

en: [Edit]
tr: [Düzenle]

en: &nbsp;at&nbsp;
tr: &nbsp;:&nbsp;

en: Pingback:
tr: Geri bildirim:

en: Type then hit Enter...
tr: Yazın ve sonra Enter tuşuna basın...

en: Search...
tr: Ara...

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
tr: Okumaya devam et<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Add widgets here to appear in your footer.
tr: Alt alanda gözükmek üzere buraya bileşenler ekleyin.

en: Footer Widgets
tr: Alt alan bileşenleri

en: Add widgets here to appear in your alternative/fixed sidebar.
tr: Alternatif/sabit kenar çubuğunuzda görüntülenmek üzere bu alana bileşen ekleyin.

en: Sidebar Alt
tr: Alternatif kenar çubuğu

en: Add widgets here to appear in your sidebar.
tr: Yan sütunda görüntülenmek üzere buraya bileşenlerinizi koyabilirsiniz.

[ctx: Google font: on or off]
en: on
tr: açık

note: translators: %s theme name
en: Get started with %s
tr: %s ile işe başlayın

en: Main Menu
tr: Ana menü

en: Top Menu
tr: Üst menü

en: Newer Comments
tr: Yeni yorumlar

en: Older Comments
tr: Eski yorumlar

en: % Comments
tr: % Yorum

en: One Comment
tr: Bir yorum

en: 0 Comments
tr: 0 Yorum

en: Page not found!
tr: Sayfa bulunamadı!
