WP Telegram - Stable - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Settings
ca: Ajustaments

en: Test Token
ca: Prova el Token

note: %s bot name translators: %s bot name
en: After completing the steps %s will provide you the Bot Token.
ca: Quan s'hagin completat els passos %s et proporcionarà el Bot Token.

en: Copy the token and paste into the Bot Token field below.
ca: Copia el token i enganxa'l a sota al camp Bot Token.

note: %s button name translators: %s button name
en: Hit %s below.
ca: Prem %s a sota.

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Notification Settings
ca: Ajustaments de Notificacions

en: Message Settings
ca: Ajustaments del Missatge

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Send to
ca: Envia a

en: Featured Image
ca: Imatge Destacada

en: Send Featured Image (if exists).
ca: Envia la Imatge Destacada (si n'hi ha).

en: Message Template
ca: Plantilla del Missatge

en: Disable Notifications
ca: Desactiva les Notificacions

en: Post Content
ca: Contingut de la Publicació

en: Post Excerpt
ca: Extracte de la Publicació

en: Before the Text
ca: Abans del Text

en: After the Text
ca: A Sota del Text

en: Structure of the message to be sent.
ca: Estructura del missatge que s'ha d'enviar.

note: %s bot username translators: %s bot username
en: Add your bot %s as Administrator to your Channel/Group.
ca: Afegeix el Bot %s com administrador al teu Canal/Grup.

note: %s symbol - @ translators: %s symbol - @
en: Username must start with %s
ca: El nom d'usuari ha de començar amb %s

en: Show an ON/OFF switch on the post edit screen.
ca: Mostra un botó ON/OFF a la pantalla d'edició de la publicació.

en: None
ca: Cap

en: HTML style
ca: estil HTML

en: Learn more
ca: Saber-ne més

en: Allow users receive their email notifications on Telegram.
ca: Permet que els usuaris rebin les seves notificacions per e-mail a Telegram.

en: Remove settings on uninstall
ca: Elimina els ajustaments en desinstal·lar

en: Excerpt Length
ca: Longitud de l'Extracte

en: Excerpt Source
ca: Origen de l'Extracte

en: Image Position
ca: Posició de la Imatge

en: Notifications to Users
ca: Notificacions als usuaris

en: INSTRUCTIONS!
ca: INSTRUCCIONS!

en: Need help?
ca: Necessites ajuda?

en: Members Count:
ca: Nombre de Membres:

en: Please wait…
ca: Si us plau, espera...

en: Send Test
ca: Envia la Prova

en: This is a test message
ca: Aquest és un missatge de prova

en: Success
ca: Satisfactori
