WP Telegram - Stable - en to sq translation catalogue (52 entries)

en: Settings
sq: Rregullime

en: View Post
sq: Shiheni Postimin

en: Inline button text
sq: Tekst butoni brendazi

en: Inline button URL
sq: Buton Brendazi.

en: Add Inline URL Button
sq: Shtoni Buton URL-je Brendazi

note: %s button name translators: %s button name
en: Hit %s below.
sq: Shtypni %s më poshtë.

en: Save Changes
sq: Ruaji Ndryshimet

en: Notification Settings
sq: Rregullime Njoftimesh

note: %s code translators: %s code
en: If you want to receive notification for every email, then write %s.
sq: Nëse doni të merrni njoftim për çdo email të dërguar, shkruani %s.

en: Add an inline clickable button for the post URL just below the message.
sq: Shtoni një buton brendazi, të klikueshëm, për URL-në e postimit, mu nën mesazh.

en: Message Settings
sq: Rregullime Mesazhesh

en: Miscellaneous
sq: Të ndryshme

en: Send to
sq: Dërgoje te

en: Featured Image
sq: Figurë e Zgjedhur

en: Send Featured Image (if exists).
sq: Dërgoje Figurën e Zgjedhur (në pastë).

en: Message Template
sq: Gjedhe Mesazhesh

en: Disable Notifications
sq: Çaktivizo Njoftimet

en: Post Content
sq: Lëndë Postimi

en: Post Excerpt
sq: Copëz Postimi

en: Before the Text
sq: Para Tekstit

en: After the Text
sq: Pas Tekstit

en: Structure of the message to be sent.
sq: Strukturë e mesazhit që do dërguar.

en: Create a Telegram channel or group.
sq: Krijoni një Kanal/grup/supergrup.

note: %s symbol - @ translators: %s symbol - @
en: Username must start with %s
sq: Emri i përdoruesit duhet të fillojë me %s

en: None
sq: Asnjë

en: HTML style
sq: Stil HTML

en: Learn more
sq: Mësoni më tepër

note: 1 - field name translators: 1 - field name
en: %s should not be enabled.
sq: %s s’duhet të jetë me shenjë.

en: Allow users receive their email notifications on Telegram.
sq: Lejojuni përdoruesve të marrin njoftimet e tyre email në Telegram.

note: IP address translators: IP address
en: Host IP or domain name like %s.
sq: IP Strehe ose emër përkatësie, si %s.

en: Leave empty if not required.
sq: Në mos qoftë e domosdoshme, lëreni të zbrazët.

en: Chat ID
sq: ID Fjalosjeje

en: Remove settings on uninstall
sq: Hiqi të dhënat gjatë çinstalimit

en: Excerpt Length
sq: Gjatësi Copëze

en: Excerpt Source
sq: Burim Copëze

en: Google Script URL
sq: URL Programthi Google

en: Image Position
sq: Vendndodhje Figure

en: Proxy Host
sq: Strehues Ndërmjetësi

en: Password
sq: Fjalëkalim

en: Proxy Port
sq: Portë Ndërmjetësi

en: Proxy Type
sq: Lloj Ndërmjetësi

en: Username
sq: Emër përdoruesi

en: Notifications to Users
sq: Njoftime për Përdoruesit

en: INSTRUCTIONS!
sq: UDHËZIME!

en: Need help?
sq: Ju duhet ndihmë?

en: Members Count:
sq: Numër Anëtarësh:

en: Test Result:
sq: Përfundim Prove:

en: Please wait…
sq: Ju lutemi, prisni…

en: Send Test
sq: Provë Dërgimesh

en: Error:
sq: Gabim:

en: This is a test message
sq: Ky është një mesazh provë

en: Success
sq: Sukses
